Lakiernia proszkowa

Lakiernia proszkowa BRONCZEK powstała w 2002 roku.

Zdobyliśmy przez ten czas bogate doświadczenie, które - w połączeniu z profesjonalizmem wykwalifikowanej załogi - pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie, terminowo, zgodnie z życzeniami i potrzebami naszych Klientów.

Nasze usługi świadczymy korzystając z dwóch lakierni, w tym jednej w pełni automatycznej, wyposażonej w nowoczesną kabinę wielkogabarytową, która pozwala na lakierowanie obiektów o dużych rozmiarach.

Przy realizacji powierzonych zleceń kładziemy w równym stopniu nacisk na efekt estetyczny naszej pracy, jej trwałość i działanie antykorozyjne.

Zajmujemy się nakładaniem powłok ochronnych na elementy stalowe, aluminiowe, metale ocynkowane i inne powierzchnie – zgodnie z normami GSB i QUALICOAT. Wykorzystywane przez nas materiały są więc bezpieczne dla zdrowia.

Oferujemy bogatą paletę kolorystyczną RAL, jak również kolory spoza palety.

Po ponad 10 latach istnienia możemy pochwalić się rzeszą zadowolonych Klientów. Znajdują się wśród nich producenci m.in AGD oraz firmy motoryzacyjne, ale też mniejsze przedsiębiorstwa oraz Klienci indywidualni.

Lakiernia proszkowa BRONCZEK otwarta jest na wszystkie – duże i małe – zlecenia. Stosowana przez nas technologia oraz profesjonalizm, którym wykazujemy się od lat, powodują, że potrafimy sprostać wszelkim wyzwaniom w zakresie naszej działalności.

Gwarantujemy wysoką jakość zleconych nam realizacji oraz atrakcyjne ceny!

Trwałość, działanie antykorozyjne i estetyka – to trzy cele lakierni proszkowej BRONCZEK.

 • 1.

  Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra

  Wiedza i doświadczenie naszych pracowników umożliwiają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz służyć fachowym doradztwem.

 • 2.

  Precyzyjne lakierowanie powierzchni o różnych rozmiarach

  Wyposażenie naszych lakierni proszkowych pozwala nam na dokładne lakierowanie zarówno małych jak i dużych powierzchni.

 • 3.

  Bogata paleta barw

  Stosowane przez nas materiały lakiernicze umożliwiają nam uzyskanie dowolnego koloru na lakierowanym obiekcie.